Obrázky

Trojlístky a žabka žabička

27. března 2009 v 12:37
Tak opět se hlásím se svými výtvory, talentovky se blíží celkem kvapně, zbývá mi měsíc tak jsem zrychlila proto i dnes předkládám nejeden, ale rovnou dva obrázky :-)

Tak námět jsem prachsprostě ukradla od jedné kamarádky :-)
Tak a žabičku jsem kreslila podle svého kalendáře, je nakreslena tuhými olejovkami

Baletka

21. února 2009 v 8:11
Tak hned na začátek musím říct, že jsem si počítačově pohrála s pozadím u tohoto obrázku, kdy jsem pomocí jednoduchého programu rozmazala toto pozadí, stejného efektu bych docílila, kdybych kreslila olejovkama (já ale použila tuhé olejovky-což je rozdíl). Tak snad nevadí, že jsem si dovolila takové úpravy :-) Mimochodem tento obrázek jsem nakreslila za pár hodin, což u mě vůbec nebývá zvykem, bylo to v den, kdy se mi do školy nechtělo tak aspoň vznikl tento obrázek :-)

Indiánka

15. února 2009 v 11:05

Tak indiánku už mám delší dobu hotovou, jen jsem ji nevyfotila... :-) Nyní jsem byla týden nemocná a už se zase chystám malovat a kreslit....slibuju si,že teďka to skutečně pojede jako na běžícím pásu a začínám baletkou bude to pokračovat tužkami.....

sedící slečna

20. prosince 2008 v 13:19
Tak po dlouhé době zde zase přidávám nějaký obrázek, ale tenhle je hrozně velký A1, takže to nešlo tak rychle... :)

( v příštích článcích vám ukážu další fotky ze stužkováku, fotky ze společného stráveného dne s Bylinkou, dále vám ukážu hudbu,kterou nyní hodně poslouchám a není až tak známá a určitě přidám i nějaké doporučení na filmy...takže program na měsíc dopředu :-D)

Konečně!

27. září 2008 v 17:07
Tak dlouho jsem se s ním mořila, strašil mě tu tak dlouho a dneska před malou chvilkou jsem ho konečně dokreslila.... tak tady je mé dílo posledních týdnů :)

Žena z Nepálu

25. srpna 2008 v 16:25
Tak tento obraz jsem měla kupodivu rychle nakreslený. Nejdřív jsem nevěděla čím budu obraz kreslit, ale když mi ve čtvrtek přišel balík nových kreslících potřeb, měla jsem jasno. Objednala jsem si velkou sadu pastelů a taky sadu tuhých olejovek. Vsadila jsem na ně- a dobře jsem udělala, doslova jsem si je zamilovala, nechávají hladký povrch (když na něj sáhnete, máte pocit, že je to linoleum) a hrozně dobře se s nima kreslí.
Obrázek této ženy jsem našla v časopise National Geographic, když jsem si listovala časopisem u tety. Tato žena pláče, protože její sestra byla zastřelena v roce 2001, kdy došlo ke konfliktu mezi povstalci a vojáky v Daulpuru. (tyto informace jen pro vysvětlení jejího smutku)
Z této fotky vypadá obraz, že je malý, ale zdání klame jeho rozměry jsou 48x36cm
fotka z blízka

Lebka

15. července 2008 v 11:01
Dneska jsem se rozhodla (vlastně jsem se rozhodla včera v noci), že abych nepromarnila ani vteřinku mého drahocenného času z prázdnin budu stávat dřív. Včera jsem si lebedila v pelechu do devíti a nestihla jsem vůbec nic, dokonce ani včas přijít do práce, která je od mého domu vzdálená necelé dvě minuty chůze. Ale byli milí a omluvili to :)
Dneska jsem se sama od sebe vzbudila před sedmou, překvapila jsem tak mamku a jejího přítele, kteří jen nechápavě zírali co tak brzo dělám vzhůru. Ale já mám ze sebe radost dost jsem toho stihla, četla jsem, hrála na kytaru, dělala věci které mám a taky jsem kreslila a to je můj dnešní výsledek :)

Dvojportrét

30. června 2008 v 10:07
Konečně! To bylo první slovo, které jsem pronesla při dodělání tohoto dvojportrétu. Nebylo to moc lehké, protože při normálním portrétu musím vystihnout jen jednu osobu a tady hned dvě. A těžší to bylo taky v tom, že jsem si dávala záležet, aby se to na chlup podobalo, protože celá rodina účastníky portrétu znají. Tenhle portrét jsem kreslila opravdu dlouho, s velkýma přestávkama asi dva týdny, vrhla jsem se na něj včera a dneska a konečně ho dokreslila. Zařekla jsem se že portrét pastelkou už nikdy, zjistila jsem že pastelka není moc vhodná pro portrét. Pořád nemůžu uvěřit že už to mám za sebou a můžu se vrhnout na něco míň náročnějšího a zodpovědného. Tak a tady už tak obkecaný dvojportrét.

Opička

21. května 2008 v 8:17
Tento obrázek jsem si nejdříve kreslila pro sebe do pokojíku, protože se mi líbil. Ale přišla mamka a pořád, že se jí obrázek moc líbí, nechtěla jsem jí ho nechat, vždyť kdy jsem si nějaký obrázek kreslila pro sebe! Ale nakonec jsem zjistila, že se blíží den matek a tak jsem jí ho dala k této příležitosti a opička bude zdobit stěnu haly. Kvalita vyfocení není moc dobrá můj starý dobrý kamarád foťák už dosluhuje :)
Jestli jste si všimli pozadí za opičkou, tak je to opravdu zahrada, vyfotila jsem to tak že jsem přiložila opičku k oknu :D

Andílek

9. března 2008 v 20:14
Tento obraz je už dlouho nakreslený, ale nestihla jsem si ho vyfotit dříve. Takže mám fotku až zarámovaného obrázku, dlouho se mi nedařilo ho vyfotit, vyfocená kvalita není dobrá, ale tak snad se vám obrázek bude líbit

Nový

18. listopadu 2007 v 17:58
Ještě než se kouknete na obrázek, tak bych k němu měla napsat nějaký úvod. Pokud poznáte tak na obrázku je Ježíš, nejsem žádný fanatický blázen co každou neděli tráví v kostele, ale v Boha(v něco víc) samozřejmě věřím, Ježíš není bůh i když se tak někdy nazývá a i když z toho celé křesťanství vychází, takže pokud se tohle někoho dotklo tak se moc omlouvám. Ale abych se vrátila na začátek proč jsem vůbec nakreslila Ježíše? Je to dárek pro tatínka na Vánoce, dostala jsem od něj nové (drahé) pastelky a to s podmínkou, že mu nakreslím co on bude chtít, a chtěl Ježíše. Těžko se to vysvětluje, jak že je to vlastně s námi a naší vírou, takže to všechno berte trošku s nadhledem a moc nad tím nedumejte :)

Medvídek

23. srpna 2007 v 18:32
Včera jsem dostala takové krásné obrázky od kámošky, tak jsem dneska prostě musela kreslit :) Nevypadá to, ale strávila jsem nad tím dost dlouho :)

Mandala

12. srpna 2007 v 14:36
A tohle je jeden z mých posledních obrázků...

Můj nejoblíbenější

12. srpna 2007 v 13:51

Další portréty

12. srpna 2007 v 13:50
Portrét mé kamarádky...

Oko

12. srpna 2007 v 13:49

Fialové oko

12. srpna 2007 v 13:48

M. Burton

12. srpna 2007 v 13:48
 
 

Reklama