Stužkovák-fotky nášup první část

3. prosince 2008 v 15:50 |  Fotky
Tak, o tom jak na stužkováku bylo, co jsme prováděli jste si mohli přečíst v minulém článku a pokud jste tak neudělali a rádi by jste to napravili zde máte možnost.

V tomto článku přináším první část fotek ze stužkováku :)

(omlouvám se za můj narcistický počin,že jsem hlavně vybrala fotky,kde jsem i já) :)

poslední dohady, připomínky a nápady než se začne


Jak už jsem se zmiňovala, ty boty mě fakt mrzely, proto jsem svůj žal musela hned na začátku zapít. (ne, kecám... :) stužkovák je jen jeden tak jsme to museli náležitě oslavit) Jinak pro ucelenost, v černém tričku Katka, červené šaty Barča, dále já,Hanča,Majka a Verča

Tahle fotka mě fakt dostala, nějakým zvláštním úkazem se moje ruce na této fotce dostaly do zahalené mlhy. Náhoda je ta, že je mám zrovna sepjaté, což vypadá jako bych byla Ježíš Kristus a všichni mí apoštolové ke mě vzhlíží a čekají jakou pronesu řeč (ale vše se dá vysvětlit klasickou metodou...na čočku foťáku se dostala nějaká kapka a spolužáci čekají co se bude dít.)

Naše slečna moderátorka,kterou se na malou chvíli stala Lucka :)

Parta třech statečných,kteří už nedočkavě vyčkávají dobrovolníky,kterým by mohli dřevěným mečem setnout hlavu... (oním katem je naše paní třídní,vedle náš bývalý třídní v podání našeho fyzikáře a matikáře a vpravo od paní třídní je naše expaní profesorka,která byla moc moc fajn, ale je na mateřské, což ji přejeme a odpouštíme, že nás opustila :)

Naše stužky :)

Významně si třesu pravicí s paní profesorkou,která bývala naší češtinářkou a nyní s ní trávíme chvíle tehdy, když jedeme s předplatným do divadla. :)

slavnostní pasování naší paní profesorky na "nejúžasnější třídní profesorku pod sluncem"

slavnostní a trochu dojímavá řeč paní profesorky... chvílemi ji přeskakoval hlas, no jo přece jen ji za pár měsíců odejdou její miláčci :-D

A talíř je na stovky malých kousíčků... (ale narozdíl ode mne ten talíř rozbila naschvál)

Páárty se už rozjíždí...křením se jak...těžko říct, kdo :-D Jinak mučíme našeho Lukáše :)

Říkáte si proč na všech fotkách ukazují své prostředníčky? Není na výběr máme to jako slušnou povinnost, takto se u nás ve třídě zdravíme :)

..my se máme rádi-spíše rády :)

Tak část pánské společnosti... trošku rudí, no jo bylo tam horko :) Jinak vzpomněla jsem si na básničku od Slávka (ten v té vínové košili) Sláva to je kabrňák, mužné tělo velký pták... když tohle zaznělo všichni jsme lehli smíchem..

Tak a poslední fotka...celá naše třída plus všichni páni profesoři se sešli, aby si zazpívali... jsem schovaná někde dále... (doufám, že když jsem zpívala a na židli, nikdo nefotil..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | 3. prosince 2008 v 18:27 | Reagovat

Moc hezké fotky s popisem, sluší Ti to tam :) A nejsou to žádné narcistické fotky, nás na nich přece jen nikdo jiný, než Ty, nezajímá :))) T�%9

2 Bylinka Bylinka | 3. prosince 2008 v 18:27 | Reagovat

Moc hezké fotky s popisem, sluší Ti to tam :) A nejsou to žádné narcistické fotky, nás na nich přece jen nikdo jiný, než Ty, nezajímá :)))

3 snek snek | 4. prosince 2008 v 1:12 | Reagovat

Paráda..... maturanti.....zkouška z dospělosti - Helianthi to sluší

4 Eldula Eldula | Web | 5. prosince 2008 v 19:30 | Reagovat

tro sú skevlé fotky:):) jojo stužkpová je len jedna:) môj brat ju ide mať akurát zajtra tak som zvedavbá ako to dopadne:)

5 Ashuleii Ashuleii | Web | 6. prosince 2008 v 10:54 | Reagovat

Jsi na těch fotkách moc krásná..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama