Tsotsi

12. srpna 2007 v 13:58 |  Filmy
Film se odehrává v Jihoafrické republice, můžeme zde vidět kontrast mezi úplnou bídou, kdy malé děti žíjí v rourách a naopak tomu- bohatou rodinu, která má velice honosný dům.
Pro mě byl tohle dost emotivní film.Tsotsi je hlavní hrdina filmu, je to gangster, který má vlastní partu, ve které je šéfem- společně spolu kradou a dokonce, když je to pro ně nezbytné, i zabijí. Tsotsi jako malý utekl z domu, když matka umírala na aids a jeho otec přišel opilý.Před zraky malého Davida (toto je jeho skutečné jméno) zlomí páteř psovi, který patřil Tsotsimu. Se slzami v očích uteče a dlouho žije v rourách společně s dalšími dětmi, které mají podobný osud jako on.
Když utíká podruhé (tentokrát je to po velké bitce s jedním klukem z jeho gangu), silně prší a on se dostane k vile bohatých lidí. Zrovna příjíždí žena z nákupu,když vystoupí z auta, aby zazvonila, Tsotsi toho využije a ukradne ji auto, žena se brání, on ji však postřelí a odjíždí...jaké je však jeho zjištění, když v autě začně plakat miminko....
Tak a víc už vám neprozradím, aby ti z vás, kteří tento film budou chtít zhlédnout, měli nějaký zážitek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama